Klasa IIIa w tym roku szkolnym brała udział w dwóch ogólnopolskich programach edukacyjnych.

“Uczymy Dzieci Programować”, który miał na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci. Logiczne, algorytmiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, to umiejętności, które warto kształcić już od najmłodszych lat. Autorem programu jest Anna Świć, organizatorem Fundacja Rozwoju Edukacji Cyfrowej.

“Godziny Wychowawcze ze Światem” Polskiej Akcji Humanitarnej. Udział w tym projekcie, był pretekstem do dyskusji o bieżących wydarzeniach na świecie oraz wartościach takich jak solidarność, godność ludzka czy sprawiedliwość. Dzięki nim uczniowie i uczennice kształtowali postawy otwartości i odpowiedzialności. \

Daria Sichma