Nauczyciele


  • Adamek – Andrzejewska Oliwia – nauczyciel języka polskiego
  • Baron Joanna – nauczyciel przyrody
  • Choińska Cecylia – nauczyciel w-f
  • Ciszewska-Przybycin Katarzyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Drozdzowska Elżbieta – nauczyciel chemii, wychowania do życia w rodzinie
  • Dyrda – Pietroszek Aleksandra – nauczyciel j. angielskiego
  • Figura-Hereda Joanna – nauczyciel rewalidacji indywidualnej
  • Gałążewska Dominika – wychowawca świetlicy, nauczyciel EDB
  • Garbacik Joanna – wicedyrektor, zaj. komputerowe
  • Glimos Joanna – nauczyciel historii
  • Gorawska Judyta – nauczyciel muzyki
  • Jaskulska Katarzyna – psycholog
  • Kamer-Czempik Ewa – wychowawca świetlicy
  • Kobus Aleksandra – nauczyciel języka polskiego
  • Kowalska Joanna – nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
  • Kubacka-Dołchun Agnieszka – nauczyciel rewalidacji indywidualnej
  • Łukaszczyk Katarzyna – nauczyciel j. angielskiego
  • Malicka Katarzyna – nauczyciel rewalidacji indywidualnej
  • Malinowska Katarzyna – pedagog szkolny
  • Mann Sara – nauczyciel bibliotekarz
  • Mazurek Bożena – nauczyciel wspomagający
  • Mendecka Elżbieta – nauczyciel języka niemieckiego
  • Michalska Aneta – nauczyciel religii
  • Ordysińska Mirosława – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Pacholczak Małgorzata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Pakura Monika – logopeda i nauczyciel j. polskiego
  • Paluch Ryszard – nauczyciel religii
  • Plachta Beata – nauczyciel matematyki
  • Przyszlak Emila – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Rabcewicz Mariola – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Sichma Daria – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Sitarek Roman – wychowawca świetlicy
  • Skutnik Andrzej – nauczyciel przyrody i wf
  • Smuda Justyna – nauczyciel matematyki
  • Spratek Joanna – nauczyciel j. angielskiego
  • Stolfig Martyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Swoboda Łukasz – nauczyciel w-f
  • Szpotko Alina – nauczyciel języka polskiego
  • Wandzel-Lipina Anna – doradztwo zawodowe
  • Wątor Sebastian – nauczyciel historii i wych. świetlicy
  • Wiśniowska Mirosława – nauczyciel języka polskiego
  • Wojas Kinga – wychowawca świetlicy
  • Wręczycka Anna – nauczyciel biologii
  • Wyrwas Małgorzata – nauczyciel matematyki
  • Ziętal Marek – dyrektor
  • Żołyński Dariusz – nauczyciel zaj. techniczne i zaj. komputerowe.