Szanowni Państwo!

Zebraliśmy – Zapakowaliśmy – Zawieźliśmy.

UDAŁO SIĘ, GRATULACJE dla WAS!!!!!

Serdeczne podziękowania dla każdego kto dołożył cokolwiek do naszej zbiórki.
W minioną sobotę, dary zostały zawiezione do Głuchołaz, do Szkoły Podstawowej nr 3, skąd będą rozdysponowane do potrzebujących, poszkodowanych przez wodę.

Zebraliśmy niezliczone litry wody w butelkach, chemii gospodarczej, środków higienicznych, ręczników papierowych, żywności długo terminowej, konserw, makaronów a nawet mąki, powerbanki, szczotek, łopat i … jedno wiadro!!!!!

Jeszcze Raz SERDECZNE Dziękuję za WASZE ogromne SERDUCHA, nie spoczywajcie na laurach…
Powodzianie ciągle potrzebują pomocy.

Dziękujemy osobom biorącym udział w zbiórce, uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim innym dobrym sercom, które wsparły akcję i pomogły poszkodowanym.

OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA EKIPY PAKUJĄCEJ.

Dziękuję!!!!
Dziewczyny, Panie poświęciły swój wolny czas, w sobotę rano przyszły i zapakowały całego busa.
BRAWA IM OGROMNE.

Koordynatorzy akcji