Dziękujemy całej społeczności szkolnej za udział w festynie integracyjnym “Kartoflisko”.

Sobota 8-go października upłynęła nam w radosnej i rodzinnej atmosferze. Podczas festynu odwiedzili nas szczególni goście, którzy sprawili nie tylko dzieciom, ale także nam dorosłym dużo radości i zapewnili niecodzienne atrakcje.

Wielkie podziękowania dla Komendy III Policji, a w szczególności dla p. Grzegorza i p. Tomka, którzy z wielką pasją opowiadali dzieciom o swojej pracy, pokazywali radiowóz i jego wyposażenie.

Dziękujemy także p Brygidzie, p. Darkowi, p. Mariuszowi z Ochotniczej Straży Pożarnej OSP Mikulczyce, za pokazanie wozu strażackiego, wyposażenia i wyjaśnieniu dzieciom jak ważna jest praca strażaka.

Kolejne podziękowania wędrują do firmy ALBA, p. Beata, p. Łukasz, p. Sławek przyjechali do nas najnowszą i ekologiczną śmieciarką, udostępnili ją do zwiedzania, pokazali jak przyczepia się kosze, odpowiedzieli na wszystkie nurtujące pytania, a na zakończenie imprezy posprzątali cały teren szkoły.

Osobne i wielkie podziękowania należą się naszym Paniom Kucharkom, paniom Sprzątaczkom i panu Woźnemu.

Bez Was nie dalibyśmy rady! Czekamy na Was na kolejnym “Kartoflisku”!!!

Oglądajcie zdjęcia …

… i film.

Aleksandra Dyrda – Pietroszek
Monika Pakura
Karolina Domaszewicz