31-go maja zakończyliśmy ogólnopolski projekt edukacyjny „Zabawa sztuką”.
W trakcie projektu zrealizowaliśmy wiele wspaniałych działań i poszerzyliśmy swoją wiedzę na temat sztuki. Projekt realizowały kl. I-III w klasach oraz świetlicy szkolnej, a także starsze na lekcjach plastyki.
Zorganizowaliśmy „Festiwal Twórczości” z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki. Wzięliśmy udział w akcji charytatywno-ekologicznej „Kolorowe kredki”. Malowaliśmy na mleku prace inspirowane twórczością Wojciecha Fangora. Tworzyliśmy wspaniałe rzeźby z masy solnej. Odkrywaliśmy obrazy za podstawie utworów muzyki klasycznej, a także stworzyliśmy prace inspirowane jednym z nich. Poznaliśmy twórczość i prace Vincenta van Goga tworząc drzewo sztuki i wieszając na nim prace inspirowane jego twórczością.

Gratulujemy dzieciom kreatywności i talentu. Dziękujemy za pomoc i współpracę wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.

Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem projektu (kliknij w obrazek poniżej)

koordynator Dominika Gałążewska