W październiku dzieci z klas starszych udały się na kilkudniowy wyjazd do Bukowiny Tatrzańskiej.

Jego celem było połączenie ze sobą zarówno wyjazdu w gronie kolegów ze szkoły, jak i nauki, która najczęściej odbywała się przy pomocy niekonwencjonalnych metod nauczania takich jak wycieczki krajoznawcze, nauka samodzielności czy radzenie sobie w stresowych sytuacjach, jaką niewątpliwie dla wielu jest rozłąka z rodzicami. Odwiedzili tatrzańską bacówkę i skosztowali oscypka.

Uczniowie bardzo aktywnie spędzali czas na basenie, kortach, kręglach, czy grając w bilard, “ping-pong” i “piłkarzyki”.

Zwiedzili Zakopane: od skoczni narciarskiej „Wielka Krokiew” przeszli szlakiem „Droga pod Reglami”, aż do Gubałówki, obowiązkowy wjazd na Gubałówkę, a następnie przejazd zjeżdżalnią grawitacyjną.

Po posiłku spacer po Krupówkach, gdzie odwiedzili Papugarnię, Kino 7D, oraz Park Iluzji.

Wyjazd był bardzo udany co widać na zdjęciach.

Bożena Mazurek