Klasowy bal karnawałowy klasy 3c . Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, aby stwierdzić, że zabawa była naprawdę przednia.:) Klasa 3c w czasie przerwy nigdy się nie nudzi. Aktywnie spędzamy czas. Możemy posłuchać muzyki i potańczyć. Taniec to nasz sposób na wspólną zabawę i aktywność ruchową. Uwielbiamy takie przerwy. Aktywna przerwa pozwala nam w atrakcyjny sposób odprężyć się i zrelaksować. Zobaczcie sami: ) Polecamy!

A nam zima niestraszna ! Korzystamy z pięknej zimowej aury. Tyle śniegu dawno nie było. Piękna pogoda za oknem, więc szkoda siedzieć w budynku. W klasie 3 c wielka radość i białe szaleństwo na śniegu. Każdy się zmęczył, ale był uśmiechnięty, a stracone kalorie szybko uzupełnił podczas wspólnego drugiego śniadania:)

Nasi mali, a jakże wielcy artyści.

W 3 c twórczo, wesoło, kolorowo i kreatywnie. Lubimy plastykę. Niedawno przeczytana lektura zainspirowała nas do działania i powstały Eskimosy. Natomiast karnawał był okazją do szałowych fryzur. Popatrzcie 🙂

Lubimy zajęcia komputerowe i tworzymy piękne animacje. Dzieci doskonale posługują się wybranymi programami i grami edukacyjnymi. Chętnie uczestniczą w zajęciach i rozwijają swoje umiejętności oraz zainteresowania. Uczniowie zapoznali się z powstawaniem kolorowego i ruchomego obrazu na ekranie. Odtwarzają i podejmują próby tworzenia animacji. Sztuka tworzenia ruchomych obiektów i postaci z wykorzystaniem komputera sprawia im dużo radości, uczy cierpliwości i poszukiwania nowych rozwiązań.

Mariola Rabcewicz