Nauczyciele


  • Adamek – Andrzejewska Oliwia – nauczyciel języka polskiego
  • Araszewska Barbara – nauczyciel języka angielskiego
  • Baron Joanna – nauczyciel przyrody
  • Bytomska Oliwia – nauczyciel historii
  • Choińska Cecylia – nauczyciel w-f
  • Ciszewska-Przybycin Katarzyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Domaszewicz Karolina – nauczyciel języka polskiego
  • Drozdzowska Elżbieta – nauczyciel chemii, wychowania do życia w rodzinie
  • Dyrda – Pietroszek Aleksandra – nauczyciel j. angielskiego
  • Gałążewska Dominika – wychowawca świetlicy
  • Garbacik Joanna – wicedyrektor,zaj. komputerowe
  • Glimos Joanna – nauczyciel historii
  • Gorawska Judyta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Grochola Anna – nauczyciel plastyki i zaj. tech., zaj. komputerowych
  • Jaskulska Katarzyna – psycholog
  • Jurczyk Helena – bibliotekarz
  • Kamer-Czempik Ewa – wychowawca świetlicy
  • Kobus Aleksandra – nauczyciel języka polskiego
  • Krzystanek Grazyna – nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
  • Kubacka-Dołchun Agnieszka – nauczyciel rewalidacji indywidualnej
  • Łochunko Joanna – nauczyciel języka angielskiego
  • Łukaszczyk Katarzyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Malicka Katarzyna – nauczyciel rewalidacji indywidualnej
  • Malinowska Katarzyna – pedagog szkolny
  • Mazurek Bożena – nauczyciel wspomagający
  • Mendecka Elżbieta – nauczyciel języka niemieckiego
  • Michalska Aneta – nauczyciel religii
  • Ordysińska Mirosława – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Owczarzak Bożena – doradca zawodowy
  • Pacholczak Małgorzata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Pakura Monika Logopeda i – nauczyciel j. polskiego
  • Paluch Ryszard – nauczyciel religii
  • Plachta Beata – nauczyciel matematyki
  • Popczyk Magdalena – nauczyciel fizyki
  • Przyszlak Emila – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Rabcewicz Mariola – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Sichma Daria – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Sitarek Roman – wychowawca świetlicy
  • Skutnik Andrzej – nauczyciel przyrody i wf
  • Smuda Justyna – nauczyciel matematyki
  • Spratek Joanna – nauczyciel j. angielskiego
  • Stolfig Martyna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Swoboda Łukasz – nauczyciel w-f
  • Szpotko Alina – nauczyciel języka polskiego
  • Tatar Aleksandra – nauczyciel języka polskiego
  • Wandzel-Lipina Anna – doradztwo zawodowe
  • Wiśniewska Beata – pedagog szkolny
  • Wiśniowska Mirosława – nauczyciel języka polskiego
  • Wojas Kinga – wychowawca świetlicy
  • Wręczycka Anna – nauczyciel biologii
  • Wyrwas Małgorzata – nauczyciel matematyki
  • Zeidler Aleksander – nauczyciel angielskiego
  • Ziętal Marek dyrektor